The Blood Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Francouzská čtvrť v New Orleans

Goto down

Francouzská čtvrť v New Orleans Empty Francouzská čtvrť v New Orleans

Příspěvek pro Aurora De Martell Sat Nov 17, 2018 7:52 pm

Aurora sledovala dění ve francouzske čtvrti, jelikož se chystal průvod, který oslavoval právě halloween aneb svatek všech svatých, jelikož i právě New Orleans slavilo ve velkém stylu, všude byli vyzdobene dýně ovšem i party, kterou pořadal někdo z místnich,tak právě Aurora sledovala tohle veselí příprav i to jak se lidé převlekali apod,všchny ruzne druhy masek. Mírně cukla koutky, protože dostala dokonaly nápad,aneb co by mohla zase vyvest. Jelikož zrovna potřebovala čarodějku, která by ji s jejím plánem mohla pomoct, jak tohle všechno velké dění sledovala, vrazila nejspíš do nějáke světlovlase dívky,poznala že je to nejspíš nějáky kříženec nebo něco podobneho,ale nedokazala vycitit ovšem co je přesně zač, mírně pohodila hlavu na stranu, zarověn tim hodila i svými červenymi vlasy,aby si děvče prohlédla a oslovila jí.

"Co jsi zač" Mírně se na ní ušklíbla. "Člověk nejsi, toho bych poznala. Jsi jiná" Trochu víc si jí prohledla, popošla kolem ní a potom za ní a zase zpátky před,aby ji mohla zkontrolovat jestli nemá někde hadí ocas nebo něco podobného. Doufala že by to mohl byt nějáky hybridní kříženec,ale neměla ponětí že by mohla být heterik.
Aurora De Martell
Aurora De Martell

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 08. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

Francouzská čtvrť v New Orleans Empty Re: Francouzská čtvrť v New Orleans

Příspěvek pro Anonymní Sat Nov 17, 2018 8:01 pm

Dneska dostala ve škole propustku, kde mohla jít kam chtěla. Mohla jít za svou rodinou nebo někoho navštívit jako třeba New Orealnes. Zabila si pár věci a odejela. Cesta nebyla nějak pohodlná nebo cesta trvala velmi dlouho, ale když se konečně dostala na místo kam chtěla, tak se musela usmát. Vylezla z autobusu a pořádně se protáhla nebo jí všechno bolelo. Ve městě byla poprvé a hledala jeden obchod, tak ptala místní, kde ten obchod může sehnat. Všechny jí říkali ať dojde do francouzské čtvrti,kterou rychle dostala.
Procházela se ulící, kde to pořádně žilo nebo se dneska slavil Halloween, tak si pomalu všechno prohlížela. Zastavila se nebo někdo něco řekl, nevěděla jestli je to na ní, tak se otočila na červenou brunetku. "To bylo na mě?" zeptá se a lehce nad zvedla obočí. "Jiná a jak jiná?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Francouzská čtvrť v New Orleans Empty Re: Francouzská čtvrť v New Orleans

Příspěvek pro Aurora De Martell Sat Nov 17, 2018 8:05 pm

Aurora se ušklíbnula a pak se pobaveně uchechtla. "Ano, na koho jinyho sis myslela že to bylo?" mírně protočila oči, potom nasadila ten svuj psycho úsměv. "Já se na něco ptala" Založila ruce přes prsa. "Co jsi zač? Upír nebo křížena s vlkodlakem nebo něco snad ještě jiného?" nadzvedla obočí. "O můj bože, ty jsi važně blondýna" mírně se zamračila. "Opravdu nesnáším blondýnky" v tu chvili si vzpomněla na strašně otravnou Camille. "Radila bych ti mi odpovědět, nechci být zlá hned ze začatku" mírně cukla koutky rtu.
Aurora De Martell
Aurora De Martell

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 08. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

Francouzská čtvrť v New Orleans Empty Re: Francouzská čtvrť v New Orleans

Příspěvek pro Anonymní Sat Nov 17, 2018 8:09 pm

Jenom nadzvedla obočí a lehce zamračila. "Já jsem slyšela" řekne mírně nahlas. "Nevím proč bych vám to musela říkat, jste nějaká policie" ruce jsi dá na prsa jako ona. Když řekla něco o blondýne, tak se lehce zamračila. (Jenom něco řekne ještě o blondýnkách
, tak pozná kdo jsem.) řekne si pro sebe

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Francouzská čtvrť v New Orleans Empty Re: Francouzská čtvrť v New Orleans

Příspěvek pro Aurora De Martell Sat Nov 17, 2018 8:24 pm

"Neřekneš mi to?"Nadzvedne obočí, zamračí se chytne jí pod krkem a přirazí ke zdi. "Chtěla jsem jenom tvou pomoc a ty už takhle ošklivě?"zamračí se,tohle se Auroře nelíbí. "Myslela jsem že by jsi..no to je jedno"Zavrtí hlavou, už si tohle všechno rozmyslela, ovšem po chvili ji zase pustí.
Aurora De Martell
Aurora De Martell

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 08. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

Francouzská čtvrť v New Orleans Empty Re: Francouzská čtvrť v New Orleans

Příspěvek pro Anonymní Sat Nov 17, 2018 8:41 pm

Když při tiskne ke zdi, tak skoro nic ne cití, skoro. Dívá se jí do oči do který se jenom směje. "Pomoc, takhle si říká o pomoc" řekne a nadzvedne obočí. "Co bych?" chtěla vědět co ona chce. Pořádně se jí prohlídne a pak se nadechne. "Čemu ti byla čarodějka a upírka" řekla jí to co ona chtěla.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Francouzská čtvrť v New Orleans Empty Re: Francouzská čtvrť v New Orleans

Příspěvek pro Aurora De Martell Sat Nov 17, 2018 8:50 pm

"Děkuji ti." Po chvili se na ní usměje."Chtěla bych tvou pomoc, to ano." Zhluboka se nadechne prohrábne sve dlouhy vlasy. "Chci abys mě doprovazela na Halloweensku party do rezidence Mikaelsonu, ovšem budu vypadat malinko jinak,ale po tobě budu chtít,kdyby mě chtěli napadnout aby jsi mě za každou cenu před nimi ochranila než sama zmizim" uděla k ní krok. "Pokud mi pomužeš,nechám tě žít.Věř mi že mi tvoje čarodějne kouzlení neubliži. Si heterik, pokud správně hadam že?"Nadzvedne obočí. " Protože jinak by čaroděj a upír nemohl existovat, pokud si dobře vzpomínam. Pokud je čaroděj přeměný na upíra, zanikne mu síla,ale přece jenom u heteriku je to jinak, no ne?"Nadzvedne obočí, Aurora nebyla tak hloupá jak jí občas takovou považovali,byla dost mazaná a vychytrala. "ikdyž nechápu jak je to možné" Znovu si pohodí se svými vlasy, pak jen mírně zavrtí hlavou,cukne koutky a znovu se na ní podíva. "Mužeme se tak dohodnout?"nadzvedne obočí, doufala že nic nebude za to chtít,ikdyž ji ještě mohla učinit další nabídku " Hm nebo kdyby se ti tahle dohoda nelíbila že zustaneš na živu, mohla bych ti potom už nabidnout jenom to o co si řekneš.." Čekala na její reakci natož doufala že s tím vším bude souhlasit. "Kdyby jsi třeba chtěla nějaky temný předmět" To už se naklonila k jejímu uchu a pošeptalala a potom už se vratila do své puvodni polohy ve které byla.
"Tak co?"
Aurora De Martell
Aurora De Martell

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 08. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

Francouzská čtvrť v New Orleans Empty Re: Francouzská čtvrť v New Orleans

Příspěvek pro Anonymní Sat Nov 17, 2018 9:04 pm

"Do rezidence Mikealsonu?" zopakuje a pak se zamyslí. Mikealson jí něco říkala nebo jednu osobu znala, znala Hope, která patřila do rodiny, o rodině znala málo. Podívala se na ní a jenom lehce přikývla, když moc jí nechtělo někomu chránit zadek. "To je pěkná odměna mě nechat žít" řekne a více se jí podívá do očí. "Ano jsem Heterik, jinak bych nedokázala čarovat" ušklíbne se. Je to zázrak, že pořád zůstala jaká byla dřiv než se stala upírkou. "Ráda ti pomůžu, ale budu potřebovat jednu věc, vypadáš na to, že se ve městě dobře vyznáš a já bych potřebovala kouzelnickou knihu, černé magii"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Francouzská čtvrť v New Orleans Empty Re: Francouzská čtvrť v New Orleans

Příspěvek pro Aurora De Martell Sun Nov 18, 2018 11:53 am

"Ano do rezidence Mikaelsonove,poslední den je halloweenských party přesně u nich" cukne koutky. "Ale,ale takže černá magie? Nevidím v tom problém Knihu s černou magii ti seženu,normálně ani ve voodoo obchodě ji nesezenes" cukne mírně koutky. "Na co to potřebuješ?" v tu chvíli ji napadlo jaké čarodějce by to mohla ukrást. "Fajn,to bychom se domluvit mluvit,za tvou ochranu ti tu knihu donesu,pokud mě podrážka,bude to mít jistě své následky"nahne hlavu na stranu,podiva se na ni,cukne koutky. "Takže dohoda platí?"nadzvedne obočí
Aurora De Martell
Aurora De Martell

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 08. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

Francouzská čtvrť v New Orleans Empty Re: Francouzská čtvrť v New Orleans

Příspěvek pro Anonymní Sun Nov 18, 2018 12:02 pm

Jenom přikývne, když řekla, že poslední den je u nich, ráda pozná rodiče Hope. "Ano černá magie, moc ve škole nepoužívá a nějaké informace školní knihově nemají** řekne a ušklíbne se. Podívá se na ní a lehce jí prohlídne, neměla moc k ní důvěru nebo jí připadlo až moc přátelská. "Já svoje slovo dodržím toho se nemusíš bát" řekne a podívá se na průvod, který právě šel okolo nich. Podívá se opět na ní "Tak ti budu muset hlídat tvůj zadek?" chtěla zjistit víc, jaký budeme úkol na halloweenský party.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Francouzská čtvrť v New Orleans Empty Re: Francouzská čtvrť v New Orleans

Příspěvek pro Aurora De Martell Sun Nov 18, 2018 12:11 pm

"Ano přesně tak,chci abys mě prostě jednoduše chránila,nevím čeho jsou momentálně schopni" mírně cukne koutky. "Takže studentka,hm dobře,knihu ode mě dostaneš na té party ji už mít budeš"kyvné hlavou,líbilo se jí že takovahke čarodějka je schopna obchodovat právě s ní. "Hm ty zřejmě nebudeš zdejší,když mluvíš o škole,ve škole by pravděpodobně tyhle věci učit neměli" pak by jí to mohlo trknout. "Hm takže škola pro nadpřirozené bytosti? Pěkný " mírně se uculi a usklibne se.
Aurora De Martell
Aurora De Martell

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 08. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

Francouzská čtvrť v New Orleans Empty Re: Francouzská čtvrť v New Orleans

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru